Centrum Medyczne Galmedic

Nie wymagamy skierowania, dzięki prywatnej praktyce ograniczamy formalności i dokumentację do niezbędnego minimum.

Kompleksowa terapia alkoholowa

Centrum Medyczne Galmedic Katowice

odtrucie akoholowe Katowice

Na zaufanie pacjentów Centrum Medycznego Galmedic w Katowicach wpływa kadra i wyposażenie placówki. Nowoczesny sprzęt, przestronne gabinety, wykwalifikowani specjaliści – to nasze największe atuty.

Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta, oparte na relacji partnerskiej.

Centrum Medyczne Galmedic w Katowicach oferuje bogaty wybór różnorodnych usług. Oferta skierowana jest zarówno do osób chorych, jak i zdrowych, ale chcących poprawić swoją kondycję psychiczną i fizyczną.

Nasze usługi: wszywka alkoholowa, detoks alkoholowy, psychoterapia alkoholizmu, kroplówki witaminowe, lewatywa oraz usuwanie znamion skórnych cieszą się olbrzymim zainteresowaniem pacjentów.

Centrum Medyczne Galmedic w Katowicach

Jednym z głównych celów wizyty w Centrum Medycznym Galmedic w Katowicach jest chęć wyzwolenia się ze szponów nałogu alkoholowego. Ponieważ alkoholizm jest chorobą, u nas leczą ją najlepsi i doświadczeni specjaliści. Terapia alkoholowa przeprowadzana w Galmedic jest kompleksowa i wieloetapowa. Oznacza to, że cechuje się najwyższym stopniem skuteczności. Jej elementy to: odtrucie alkoholowe, wszywka alkoholowa i psychoterapia alkoholizmu. Dla uzupełnienia niedoborów elektrolitów wypłukanych przez nadużywanie alkoholu polecamy również dożylne wlewy witaminowe.

Dla pacjentów, którzy nie borykają się z problemem choroby alkoholowej, polecamy kroplówki witaminowe o starannie wyselekcjonowanym składzie. Wystarczy odpowiedni do potrzeb dobór jej rodzaju i pacjent cieszy się szybką poprawą samopoczucia i wyglądu. Dożylny wlew witaminowy jest najlepszą formą suplementacji ze względu na drogę podania. Gwarantuje stuprocentową absorpcję witamin i składników odżywczych wprost z krwiobiegu pacjenta do wszystkich tkanej organizmu. W celu oczyszczenia ciała z toksyn oferujemy również lewatywę. Jej wykonanie jest bezbolesne. Dbamy o komfort pacjenta, jego intymność i dyskrecję.

Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, rozbudowujemy gabinety oraz szkolimy personel. Rozwój jest bowiem podstawą świadczenia najwyższej jakości usług o charakterze medycznym. Stosujemy nowoczesne i przede wszystkim bezpieczne rozwiązania. Nasi eksperci pozostają w ciągłej dyspozycji, dzięki czemu pacjent może zgłosić się do naszej placówki w każdej chwili. Odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, udzielimy wsparcia i fachowych porad.

Dbamy o zdrowie – Galmedic Katowice

U każdego pacjenta stawiamy na trafną i szybką diagnozę. Jest ona bowiem punktem wyjścia dla wszelkich oddziaływań terapeutycznych podjętych w Centrum Medycznym Galmedic w Katowicach. Specjaliści muszą zatem mieć pewność, że sposób leczenia dobrali odpowiednio do potrzeb i stanu zdrowia pacjenta. W tym celu z każdym pacjentem przeprowadzamy szczegółowy wywiad i badanie. W razie konieczności zlecamy również wykonanie dodatkowych badań (najczęściej laboratoryjnych).

Leczenie i terapia odbywa się w najlepiej wyposażonych gabinetach i przy wykorzystaniu innowacyjnych metod oraz narzędzi. Ponieważ najlepsze efekty daje terapia połączona z wczesną profilaktyką, dużą uwagę przywiązujemy również do kwestii edukacji pacjenta. Jego świadomość wpływa bowiem na utrzymanie zdrowego stylu życia i poprawę stanu zdrowia.

Dbając o zdrowie pacjentów, wychodzimy naprzeciw ich potrzebom. Z usług Centrum Medycznego Galmedic w Katowicach skorzystać może niemal każdy. Brak stwierdzonych przeciwwskazań daje zielone światło do wykonania wszystkich zabiegów dostępnych w placówce.

Szybko i skutecznie poprawisz swój wygląd, samopoczucie, pozbędziesz się trudności związanych z nałogiem, wyzwolisz z choroby alkoholowej oraz zmienisz własne nastawienie psychiczne. Wszystko to przy aktywnym wsparciu specjalistów w swojej dziedzinie i terapeutów.

Bezpieczeństwo i dyskrecja

Usługi dostępne w Centrum Medycznym Galmedic w Katowicach są na wyciągnięcie ręki dla każdego pacjenta. Nie wymagamy skierowania, dzięki prywatnej praktyce ograniczamy formalności i dokumentację do niezbędnego minimum. Traktujemy pacjenta podmiotowo i indywidualnie. Nie jest dla nas jedynie „przypadkiem” do wyleczenia.  Aby rozpocząć terapię lub zabiegi wystarczy jedynie chęć. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 20:00 a w weekendy od 10:00 do 20:00. Bez wcześniejszej rejestracji możesz odbyć u nas rozmowę z lekarzem, który podpowie Ci, jakie rozwiązanie jest najlepsze dla Twoich potrzeb i oczekiwań. Rejestracja telefoniczna obowiązuje w przypadku zapisów na konkretne zabiegi i spotkania terapeutyczne.

Wszystkie zabiegi wykonują dyplomowani specjaliści z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu i legalnych medykamentów. Większość zgłaszających się do nas pacjentów uznaje swoje trudności za wstydliwe, dlatego też ogromny nacisk kładziemy na atmosferę intymności i dyskrecję. Obowiązuje nas tajemnica zawodowa, dlatego też o wizytach pacjenta w Centrum nie dowie się żadna osoba postronna. To pacjent decyduje o sposobie zarządzania swoimi danymi. Indywidualizm i komfort pacjenta to dla nas priorytet.

Centrum Medyczne Galmedic
ul. Bolesława Chrobrego 29
Piętro I, Lokal XIV
40-881 Katowice

Naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego Pacjenta

Świadczymy usługi w następującym zakresie

668 660 600